Lomax_005_IMG_9739
Lomax_005_IMG_9739

Produkty LOMAX

používajú niekoľkokrát denne státisíce ľudí. Otvárajú, zatvárajú, spúšťajú, vyťahujú. Vznikajú tak obrovské nároky na funkčnosť, tichú prevádzku, farebnú stálosť a tak ďalej. Všetky tieto nároky produkty LOMAX napĺňajú. Každú sekundu, minútu, každý deň už od roku 1992.

Pre jarnú sezónu máme pre Vás nepreberné množstvo zaujímavých akčných stimulov pre všetky produkty našej spoločnosti. Či už sa jedná o garážové brány, predokenné rolety, vonkajšie žalúzie alebo o vchodové dvere, určite si vyberiete z našej širokej ponuky vysoko kvalitných výrobkov.

 

Lomax_503_IMG_3172
Lomax_503_IMG_3172

Stačí

poslať dopyt alebo nás kontaktovať na bezplatnej linke 800 042 372 a dohodnúť si schôdzku s niektorým z našich technických poradcov. Prípadne nás navštíviť v niektorej z našich vzorkovní po celej SR

Výhodných jarných cien môžete využiť do konca mája 2018!

Sme stabilná česká firma s dlhoročnou tradíciou a státisícmi spokojných zákazníkov. Ponúkame Vám nadštandardné záruky, výrobok ušitý na mieru Vášho domu a dokonale vyladený podľa Vašich predstáv. Naši zamestnanci sú pripravení urobiť všetko pre Vašu spokojnosť.

Neváhajte teda a kontaktujte nás. Uvidíte, že naše vysoko kvalitné produkty, ktoré vynikajú perfektným spracovaním bez kompromisov, sú za priaznivejšie ceny, než ste si možno mysleli!

Rozumiem
###message